Kalev võitis avapoolaja 52:40 ja suurendas kolmandal veerandil edunumbrid korraks 17-le punktile (63:46), kuid siis algas tartlaste suur tagasitulek. Otsustavale veerandile läks veel Kalev 69:64 eduseisus, kuid neljanda veerandi esimese viie minutiga tegid tartlased 15:0 vahespurdi ja vormistasid lõpuks võidu numbritega 85:74.

Balti teises divisjonis viienda järjestikuse võidu saanud Rocki resultatiivsemad olid Martin Müürsepp ja Vallo Allingu 14 punktiga. Kalevile, kellel on nüüd Balti Liigas 3 võitu ja 1 kaotus, viskas Travis Reed 17 punkti.

Mängu tulemus läks ka Eesti meistrivõistluste arvestusse. Koduses liigas on nüüd Rockil liidrina 21 võitu ja 2 kaotust, järgnevad Kalev (14-5), Fausto (15-8) ja Dalkia/Nybit (14-9).