Poolaja võitnud TÜ/Rock jäi kolmanda veerandi järel kaotusseisu 45:50, ent võitis viimase veerandi koguni 21:8 ja sai väärtusliku võidu.

Tartu klubi resultatiivseimad olid Tanoka Beard 19. Gert Kullamäe 12, Janar Talts 11, Viktor Sanikidze üheksa ja Giorgi Tsintsadze seitsme punktiga.

Järgmise mängu eurosarjas peab TÜ/Rock teisipäeval, 2. detsembril koduplatsil Bologna Virtuse vastu. Samasse alagruppi kuulub veel Oostende Base.

Mängu eellugu:

TÜ/Rock jõudis Samaarasse alles esmaspäeva hilisõhtul pärast lumetormi tõttu pikaleveninud reisi.

Meeskond kogunes Tallinna lennujaamas juba varahommikul, kuid lennuk tõusis Moskva poole õhku alles veidi enne 16.00. Sealt lennati edasi lõplikusse sihtkohta ilma eriliste viperusteta.

Rock kohtus Samaaraga ka kahel eelmisel euro-hooajal ja sealt võitu saada on väga raske.

Samaara meeskond ei oma vastupidiselt teistele Venemaa meeskondadele oma rivistuses esimese suurusjärgu staare, kuid ohtlik (eriti kodus) ollakse sellegi poolest. Meeskond on nagu eelminegi hooaeg ehitatud terava tagamehe Marque Perry ümber. Talle assisteerib rumeenlasest keskmängija Virgil Stanescu.