Võitjate resultatiivseim 19 punktiga Janar Talts, kes võttis ka 9 lauapalli. Tarva ridades viskas Kristo Saage 15 ja Matt Hall 14 punkti.

Mängu käik: (TÜ/Rock - Tarvas)

90:71 - Mängu 10:0 spurdiga lõpetanud Rock teenis kindla võidu, kindlustades kodustel meistrivõistlustel liidripositsiooni.

80:71 - Matt Halli seitse järjestikust punkti on hoidnud Tarva lootusi elus. 2.20 lõpuni.

75:62 - Rock oli viimasel veerandajal kuival viis ja pool minutit! 4.30 lõpuni.

74:61 - Tarvas tegi 3,5 minutiga 9:0 spurdi. Kui nii edasi läheb, siis on veel kõik võimalik.

74:56 - Tarvas võitleb lõpuni, aega veel on. Kaheksa minutit normaalaja lõpuni.

IV VEERANDAEG

74:52 - Võimsa veerandaja teinud Rock tegi kümne minutiga +19. Taltsilt 14, Doroninilt 12, Sokult ja Eziukwult 9 punkti.

67:47 - Doronini korvide järel Rock peal juba 20 punktiga. 2.30 veerandaja lõpuni.

63:45 - Kas Rock otsustas kolmanda veerandaja algusega mängu ära?

58:45 - Pea viis minutit teisest poolajast kulunud. Tartlased tabasid neli kaugviset järjest ja Tarvase peatreener Andres Sõber võtab aja maha. Kolmesed Sokult, Taltsilt ja Doroninilt.

III VEERANDAEG

43:40 - Poolaeg lõppes. Üleplatsimees 9 punktiga kolm kaugviset tabanud Kristo Saage. Rocki resultatiivseim 8 punktiga Janar Talts, kes teisel veerandajal mänguaega ei saanud.

37:35 - McGee tabas kaugviske. TÜ/Rocki peatreener Indrek Visnapuu võttis aja maha. Rocki 15 punktilist edu (31:16) pole enam ollagi. Kaks minutit poolaja lõpuni.

37:32 - Doronin ja Saage eksisid viimati vabaviskejoonel mõlemal katsel. Tundub, et jõulude eel tehakse kergekäeliselt kingitusi...

35:28 - Eile Balti liigas 30 punkti ja seitsme kolmesega säranud Matthew Hall tabas Rocki vastu oma esimese kaugviske. Veerandaega mängitud 5 minutit.

35:22 - Tsintsadse lähivise kasvatab Rocki edu 13 punktiliseks. Veerandajast kulunud 3 minutit.

II VEERANDAEG

25:16 - Veerandaeg läbi. Tartu tegi 14:16 kaotusseisust kolme minutiga 11:0 spurdi. 8 punkti Taltsilt ja 6 Eziukwult.

18:16 - Doronini korvi järel Rock ette. Veerandaja lõpuni kaks minutit.

9:11 - Esimesest veerandajast pool mängitud.

Eelinfo:

Rock ja Tarvas on tänavu korra kohtunud, kui oktoobri alguses võtsid tartlased Rakveres 88:81 võidu.

Täna peab Rock suure tõenäosusega läbi ajama Vallo Allinguta, keda vaevab jalavigastus. Seetõttu jäi süste saaval Allingul vahele ka Rocki eilne eurosarjamäng Lissaboni Benfica vastu.