Rock asus Tartus avaveerandi järel 20:17 juhtima, visketabavus oli kodumeeskonnal esimesel kümnel minutil koguni 65%. Teisel veerandil jätkus võrdne mäng ja tartlased läksid vaheajale eduseisus 34:29.

Teisel poolajal sai Rock oma ründemängu ilusti käima ja tegutses ka kaitses tõhusalt. Korraks pääseti isegi 16 punktiga juhtima (55:39), enne kümmet otsustavat minutit oli eduseis 57:45.

Neljandal veerandil lätlased enam Eesti meistermeeskonnale ohtlikuks ei saanud. Poolteist minutit enne lõpuvilet jõuti küll korraks 7 punkti kaugusele (67:74), kuid see oli ka kõik. Rock kirjutas turniiritabelisse teise võidu viiest mängust numbritega 83:69. Lauavõitluse 42:33 võitnud Tartu resultatiivsemad olid Tanel Tein ja Georgi Tsitsadze 14 ning Vallo Allingu ja Brian Cusworth 12 punktiga.

Rock tabas mängu lõpuks kahepunktiviskeid 51,1%-ga, Valmiera 35,7%-ga.

Valmieral on nüüd Balti liigas 1 võit ja 6 kaotust. Teine Eliitdivisjonis mängiv Eesti kossuklubi Kalev/Cramo on kaotanud kõik neli mängu.

Järgmised mängud BBLis on teisipäeval, kui Ventspils kohtub Šiauliaiga ja Kalev püüab esimest võitu Neptunase vastu.