Avaveerandi kaotas TÜ/Rock 21:22 ja esimese poolaja 41:44. Kolmanda veerandi järel oli Rock küll ees 63:62, kuid kaotas viimase veerandi 19:35. Kaotusele lisaks jääb Rock tõenöoliselt mõneks ajaks ilma Giorgi Tsintsadzest, kes tegi kohtunikku suunas ebasündsa sõrmežesti.

Mängu käik:
1. veerand:

Rocki esimesed neli punkti viskas Viktor Sanikidze ja Tartu klubi asuski mõne punktiga ette ning kasvatas eduseisu 16:8-le. Veerandi lõpp kuulus aga Vilniuse klubile, kes võitis selle 22:21. Rocki resultatiivseimad on Sanikidze ja Tanel tein viie punktiga. Lietuvos rytasel on Charles Eidson aga visanud juba 13 silma.

2. veerand:

Kahe ja poole minutiga asus Rock 28:24 ette, kuid siis tabas neid mõõn. Lietuvos rytas tegi 10:0 vahespurdi ja haaras mänguohjad enda kätte. 48 sekundit enne poolaja lõppu jõudis Rock vaid punkti kaugusele — 38:39. Poolaja võitis Vilniuse klubi siiski 44:41, seejuures tabas Sten Sokk kolmese kaks sekundit enne sireeni.

Rocki resultatiivseimad on Tanoka Beard kümne ja Sanikidze seitsme ning Lietuvos rytasel Eidson 16 punktiga, mille ta kogus avaveerandil.

3. veerand:

Lietuvos rytas hoidis mõnepunktilist edu, kuni Gert Kullamäe kolmene 1.51 enne veerandaja lõppu Rocki ette viis 59:56. Viimasele kümnele minutile läks Rock vastu ühepunktilises eduseisus 63:62.

Rocki hetke resultatiivseimad on Beard 14, Tein, Giorgi Tsintsadze ja Sanikidze 11 punktiga.

4. veerand:

Rock jäi kohe taha 63:66, siis suutis veel ette minna 68:66, ent sealtmaalt olid Leedu klubi mängijad täpsemad. Lietuvos rytase edu muudkui kasvas ja lõpuks sai liiga liider võidu 97:82.

TÜ/Rocki resultatiivseimad olid Beard 18, Sanikidze 16 (pluss kümme lauapalli), Tsintsadze 12, Tein 11 punktiga. Võitjate parimana kogus Charles Eidson 24 punkti.

Järgmise mängu BBL-is peab TÜ/Rock järgmise aasta 3. jaanuaril Saku suurhallis BC Kalev/Cramo vastu.

Kalevlased kohtuvad aga veel selle aasta sees 30. detsembril koduplatsil Riia Barons/LMT-ga.