Avapoolaja võitsid tartlased 38:32, kuid kolmanda veerandiga mängiti edu maha. ASK pääses tänu 10:0 vahespurdile enne otsustavat veerandit 61:55 juhtima. Neljanda veerandi kolme esimese minutiga asus ASK juba 68:56 juhtima ja Rock enam mängu päästa ei suutnud.

Tanoka Beard tõi täna Rockile 18 punkti, Janar Talts lisas 16 ja Georgi Tsintsadze 14 silma.

Mängu käik:
Rock alustas oma tavapärase algkoosseisuga Tanel Tein, Georgi Tsintsadze, Marek Doronin, Janar Talts ja Tanoka Beard. Mäng algas korvidevaeselt — kahe minuti järel oli seis 2:2 viigis. Avaveerandi keskpaigaks juhtisid lätlased 8:4. Kaks minutit enne veerandi lõppu viib Taltsi kolmene tartlased 11:10 juhtima. Avaveerand lõpuks Rockile 12:13. Doroninil on juba kolm viga.

Teise veerandi kolme minutiga pääses Rock ette 24:17. Kaks minutit enne avapoolaja lõppu oli tartlaste edu 34:25.
Poolajale mindi Rocki 32:38 juhtimisel.

Kolmanda veerandi kolme esimese minutiga tulid lätlased järele ja vähendasid vahe 43:44-le. Tsintsadze, Talts ja Beard on toonud siiani kõik 13 punkti.
Kaks minutit enne veerandi lõppu viis Grafs pealtpanekuga ASKi 56:55 juhtima. Rocki juhendaja Üllar Kerde võttis minutilise mõtlemisaja. Lõpuks võitis kolmanda veerandi ASK 61:55, tehes viimastel minutitel 10:0 vahespurdi.

Kolmanda veerandi 12 punktiga kaotanud tartlased alustasid otsustavat kümmet minutit ebaõnnestunult — minutilise mängu järel jäädi juba 55:65 kaotusseisu. Doronin on saanud viienda vea. Kaks minutit hiljem olid lätlased ees 68:56, Rock on korvini jõudmisega suurtes raskustes.

Neli minutit enne lõppu on kodumeeskonna edu 71:62. Kullamäe vabavisked ja Leppiku kolmene vähendavad 3 minutit enne lõppu kaotusnumbrid 67:71-le. Järgnevalt ei saa Rock taas vastase maa-ala kaitse murdmisega hakkama ja jääb 69:78 kaotusseisu. Mängida 1.30. Rock enam mängu päästa ei suutnud ja sai nelja võidu kõrvale kuuenda kaotuse. Riia ASK on nüüd 6 võiduga 9-st mängust BBLis teisel kohal.

Poolteist kuud tagasi Tartus peetud kohtumises suutis Rock ASKi alistada kindlalt 84:69.