Rock suutis eelmisel hooajal ULEB Cup’il alagrupist edasi pääsenud austerlastega sammu pidada vaid avapoolajal, mis kaotati 45:46. Lauavõitluses 31:41 alla jäänud Rock lasi otsustaval veerandil kodumeeskonna 13-punktilise eduseisu kasvatada koguni 22 silma peale. Korduskohtumises seisab Rockil ees ränk väljakutse.

Mängu käik:
Nelja minuti järel juhtis Rock Austrias peetavat avakohtumist 8:4. Järgnes punkt-punkti mäng ja minut enne veerandi lõppu juhtis Rock 23:20. Lõpuks avaveerand 25:24 tartlastele. Viktor Sanikidze oli toonud Rockile juba 8 punkti.

Teise veerandaja alguses jõudis ka teine grusiin Georgi Tsintsadze 8 punktini, kui viis Rocki 29:26 juhtima. Kui teist veerandit oli mängitud 4 minutit juhtis kodumeeskond 34:33. Kohtumine oli endiselt väga tasavägine, Tanoka Beardil ja Tsintsadzel on juba 3 viga.

Kaks minutit enne avapoolaja lõppu oli kodumeeskonna edu 44:39. Austerlased valitsevad lauavõitlust 17:11. Leppiku ja Taltsi korvid vähendavad järgnevalt Rocki kaotusnumbrid 43:44-le.

Lõpuks kaotab Rock avapoolaja 45:46. Marek Doronin tabab seejuures viimasel sekundil kahepunktiviske. Rock on tabanud siiani hästi kahepunktiviskeid 59%-ga (Swansil 42%), kuid jääb selgelt alla lauavõitluses 12:20.

Kolmanda veerandi kahe esimese minutiga on Rock kuival ja kodumeeskonna edu on kasvanud 50:45-le. Kuue minutiga suutis Rock visata vaid 2 punkti ja jäi juba 47:59 kaotusseisu. Kolm minutit enne 3. veerandi lõppu kaotasid tartlased juba 14 punktiga (49:63). Rocki kaheste visketabavus oli kukkunud 59% pealt 45-le. Kolmanda veerandi kaotas Rock lõpuks 52:65.

Kui otsustavast veerandist jäi mängida 4 minutit kaotas Rock 62:75. Tsintsadze oli visanud 18 punkti. Kui mängida jäi üks minut kaotas Rock juba 64:83. Lõpuks olid kaotusnumbrid 64:86.

Korduskohtumine on nädala pärast Tartus.

Eelmisel aastal osales Austria meeskond ULEB Cup’il, kus saadi ka üllatuslikult alagrupist edasi. Austria liigas ollakse võitnud viimasest neljast hooajast kolmel (eelmine aasta kaotati poolfinaalis hilisemale võitjale) ja karikavõite on nüüdseks juba järjest tulnud 5.