TÜ/Rock võitis 2800 pealtvaataja ees peetud kohtumises avaveerandi 28:23 ja suurendas poolajavileks edunumbrid 54:44-le. Tallinna klubi võitis seejärel kolmanda veerandi 23:16 ja otsustavale veerandajale siirduti seisul 70:67 Tartule.

Neljandal veerandil TÜ/Rock Nybitile aga enam suurt sõnaõigust ei andnud ja võitis selle 29:16 ning ühtlasi kogu kohtumise 99:83. Kodumeeskonna üheks võiduvõtmeks oli kahtlemata lauavõitlus, mis võideti koguni 39:14.

Rocki poolel kogusid kahekohalise arvu punkte Martin Viiask (22 punkti), Tanel Tein (21), Vallo Allingu (21), J.S. Nash (19) ja Antti Vasar (10). Nybiti tulemuslikumad olid Gregor Arbet 20 ja Tanel Sokk 19 punktiga.

Mõlemad meeskonnad paistsid silma ka hea visketabavusega — Rockil 53,0 % (seejuures kolmepunktivisked 44,4%) ja Nybitil 54,5% (kolmepunktivisked 45,5%).