Mängu muutis huvitavaks eelkõige Rocki uue mängujuhi David Bailey debüüt koduplatsil. Vaid 173-sentimeetrise Bailey esimene ametlik mäng Tartu Ülikooli spordihallis oli keskpärane — mees viskas 23 minutiga 10 punkti ja tegi 5 pallikaotust ning 4 viga, teatab basket.ee.

Nybit mängis Tartu publiku närvidega esimesed kuus minutit — Soku ja Dorbeku kaugvisetest oldi mõnda aega ka juhtimas. Järgnes tartlaste 11:3 vahespurt, mille käigus paistsid eriti silma just Bailey ja vigastuspausilt naasnud Martin Viiask. Veerandaeg Rockile 23:15.

Teine veerandaeg oli selle poolest märkimisväärne, et esimese viie minuti jooksul tehti väljakult vaid üks õnnestunud vise. Selleks oli Kristo Aabi kolmene. Veerandaja keskpaigaks juhtis Rock juba 32:15 ja Nybit tabas esimest korda märki alles 8ndal minutil. Rocki edu kasvas 18-punktiliseks, kuid Silver Leppiku ebasportlik viga aitas Nybitil teha 6:0 vahespurt ja vähendada poolaja lõpuks kaotusseis 12 silmale — 37:25.

Teisel poolajal jätkus kodumeeskonna kindel ülekaal. Müürsepp viis Rocki ette 54:34, Butkeviciuse pealtpanek aga juba 60:37. Veerandaja lõppu võttis Rock jällegi kergelt ja Nybit sai 7 punkti järjest — 60:44.

Viimasel mänguveerandil püsis Rocki turvaline eduseis mõnda aega, ent Bogdanovi kaks järjestikust kaugviset vähendasid vahe vaid 11-punktiliseks, kui mängida pisut alla nelja minuti. Minut hiljem kolmene Sokult ja Rocki edu vaid kaheksa punkti. Siiski ei lasknud soosikud end ehmatada. Kaks korvi Müürsepalt, Dorbeku viies viga (rünnakul) ja 42 sekundit enne lõppu võttis Teini kaugvise Nybitilt viimse lootuse.

Lõpuks oli Rocki parim Müürsepp 20 punktiga, Kullamäe lisas 14. Vallo Allingu paistis aga silma kolme “kulbiga”. Nybitile tõi Dorbek 19, Bogdanov 15 punkti.