Siena leidis end tasavägise kohtumise järel raskes seisus, kui lubas 5 minutit enne kohtumise lõppu Roma 71:66 juhtima. Seejärel läks meeskond aga hoogu, eriti liider Bobby Brown ning meeskond tegi järgmise 3 minutiga 20-6 spurdi ning haaras kohtumises kindla kontrolli.

Brown tabas selle ajaga kolm kaugviset ja tõi 11 punkti. Mängu lõpetas ta 23 silmaga. Daniel Hackett lisas 17. Roma parim oli kõik 10 vabaviset tabanud Gigi Datome.

Kristjan Kanguri arvele jäi 19 minutiga 2 punkti (kahesed 4/1), 7 lauapalli ja 1 sööt. Nelja vea tõttu algkoosseisus eestlane viimasel veerandil palju mänguaega ei saanud.

Avaveerand kuulus Sienale 28:24, poolajale mindi viigiseisul 43:43. Viimaste veerandit alustas Siena 62:64 kaotusseisus.

Seeria neljas kohtumine peetakse Sienas esmaspäeval.