Teise veerandaja alguses pääsesid vastased tartlastele veidi lähemale, kuid Rocki mängijad suutsid mõõnast kiiresti taastuda. Esimese poolaja võitis Rock 39:31, vahendab Postimees Online.

Kolmanda veerandaja järel juhtis Rock 57:50, kuid Eesti klubi mäng polnud väga sujuv. Neljandat veerandaega alustasid väga hästi leedulased ja kuus minutit enne mängu lõppu juhtis Rock vaid 61:60.

Siis tabas Tarmo Kikerpill aga kolmese ja vaheltlõike ning korvi sai kirja ka Giorgi Tsintsadze. Seejärel tabas Gert Kullamäe järjest kaks kolmest ja 4.08 enne mängu lõppu juhtis Rock 72:60.

Kaks minutit enne kohtumise lõppu alustas lõpuspurti aga Kedainiai ja nad vähendasid kaotusseisu viiele punktile. Minut enne kohtumise lõppu tabas korvi alt Kikerpill ja Rock juhtis 76:69 ning mäng oligi tehtud.