Kohtumise esimene pool möödus väga tasavägiselt. Kui mängu alguses tehti skoori enamasti kordamööda, siis veerandi teises pooles sai kerge edu endale kodumeeskond Pärnu, kes oli esimese veerandaja lõppedes ees 18:13, kirjutab basket.ee. Teisel veerandil hakkas TTÜ tasapisi vahet vähendama. Alguses suutsid pärnakad nende rünnakuid vaigistada, kuid Tallinna meeskond tabas järjepanu korve. Siiski olid poolaja viimastel minutitel kindlamad jällegi Pärnu mängijad ning puhkama mindi TTÜ eduseisul 34:33.

Teist poolaega alustas paremini KK Pärnu, kes läks kiirelt Toomas Raadiku ja Rannar Raapi korvidest juhtima. TTÜ ei saanud kolmandal veerandil alguses oma rünnakut käima ning Tallinna meeskond viskas esimese korvi, kui mängitud oli peaaegu 4 minutit. Seejärel haaras TTÜ mänguohjad enda kätte ning enne otsustavat kümmet minutit oldi ees 57:50. Viimasel veerandil ei jätnud TTÜ Pärnule enam võimalust ning vormistas võidu tulemusega 83:65.

Üleplatsimees oli kuus kolmepunktiviset tabanud Kiur Akenpärg 28 punktiga. Teda toetasid Mooses Kaja 15, Kristjan Makke 14 ning Kristjan Keres 10 silmaga. Makke võttis lisaks maha 13 lauapalli, tehes kaksikduubli. Hea mängu tegi ka Illimar Pilk, kes viskas 8 punkti, võttis tervelt 18 lauda ning andis 7 resultatiivset söötu. Pärnu resultatiivseim oli Rannar Raap 20 silmaga. Martin Paasoja ja Toomas Raadik lisasid mõlemad 12 punkti.