Tribüünid sini-must-valgeks! Korvpallisõpru ootab Rahvuste karikaturniiril kingitus

 (10)
Eesti korvpallikoondis Tbilisi turniiril
Eesti korvpallikoondisFoto: Karli Saul

Neid korvpallisõpru, kes saabuvad kõigil kolmel päeval vaatama Toyota Nelja Rahvuse Karikaturniiri, ootab saalis kingitus koondise sümboolikaga t-särgi näol.

Särke on siiski piiratud arv, mistõttu selleks, et kindlustada endale koht saali esimesel tasandil ning seeläbi ka särk, tuleks osta veel täna või homme pääse turniirile Piletilevi kaudu. See tagab ka kindluse saada uus ning ajakohane fännisärk kindla peale. Turniir algab juba neljapäeval.

Loodetavasti aitab inimhulk maalida Saku suurhalli turniiri esimesel õhtul ehk taasisesevusmispäeval meie lipuvärvidesse. On ju vastanegi sümboolne selle päeva kontekstis. Kes tunnustas Eestit esimesena iseseisva riigina? Õige: just meie neljapäevane vastane Island.

Lisaks särgile ootab koondisele kaasa elama tulnud pealtvaatajat Eesti Päevalehe EMi erinumber – 64 lk korvpallist, EMist, vastastest ning ka omadest – iga mees on luubi all.

Kohal on ka 20. Augusti Klubi, kellele saadeti personaalsed kutsed. Lisaks näevad pealtvaatajad Eesti-Islandi mängu vaheajal U16 B-divisjoni võitnud noortekoondist.

Saku Suurhalli publiku riietumist ehk särkide valmimist toetavad Utilitas, Saku Õlletehas. OlyBet, FIFAA ja Toyota.