Hispaania klubi võitis juba avaveerandi 29:15. Poolajaks suutis Sassari vähendada kaotusseisu 43:50 peale. Teine poolaeg kuulus aga kindlalt võõrustajatele, kes võtsid lõpuks 30-punktilise võidu.

Sassari poolelt sai enam kui 15 minutiks platsile ka Treier, kes viskas kolm punkti (kolmesed 1/2). Lisaks noppis eestlane kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, võttis ühe vaheltlõike ja tegi kolm isiklikku viga. Sassari resultatiivseimaks kerkis 24 punkti visanud Miro Bilan. Tenerife särgis viskas Giorgi Shermadini 19 silma.

Tenerife kindlustas võiduga ühtlasi koha kaheksandikfinaalis ehk 16 parema hulgas. Sassari hoiab küll teist kohta, kuid edasipääs pole veel kindel. Selleks peavad nad viimases voorus alistama Istanbuli Galatasaray. Kaotuse korral tuleb loota, et Bakkeni Bears ei saa jagu Tenerifest.