Kalevile tõi võidu Mario Paiste lõpusekundi kaugvise keskjoonelt! 11 sekundit enne lõppu oli Rain Veidemanil võimalus tartlaste eduseis kolmepunktiliseks kasvatada, kuid ta tabas vaid ühe vabaviske kahest.

Rock võitis avaveerandi 23:14 ja juhtis poolaja eel juba 40:27 ning miski ei ennustanud Rockile sellist katastroofi. Kalev tuli aga kolmandal veerandil mängu tagasi, otsustav veerand algas viigiseisult 59:59. Rock pääses siis 70:64 juhtima, ent kaks minutit enne lõpuvilet oli taas tablool viik (75:75). Sellelt seisult tabas oma neljanda kaugviske Veideman, millele kohe vastas Marc Campbell kahesega ja vahe oli punktiline.

Janis Vahteril oli 11 sekundit enne lõppu võimalus kiirrünnakust kalevlased ette viia, aga see ei õnnestunud. Veideman tabas seejärel kahest vabaviskest ühe ja Mario Paiste imevise pani mängule võimsa punkti.

Kalevi parimad olid Marc Campbell 18 ja Janis Vahter  15 punktiga, Rocki poolel kogusid Rain Veideman 18, Timo Eichfuss 14 ja Egidijus Dimsa 12 punkti.

Kalev kohtub poolfinaalis Raplaga, kes sai täna loobumisvõidu TTÜ üle, kuna viimane protesti märgiks kohale ei ilmunud.