Kalev juhtis veel viimase veerandi kolmandal mänguminutil 53:51, ent Venemaa tippklubi tegi järgmise kahe ja poole minutiga 13:0 spurdi ja läks oma teed. Kalev suutis vahe väiksemaks mängida alles lõpusekunditel, kui Krasnodari võit oli juba kindel.

Kalevi resultatiivseim oli Shawn King 17 punkti ja 15 lauapalliga, Rolands Freimanis lisas 14 silma. Võitjate parimad olid Victor Claver ja Ryan Broekhoff võrdselt 14 punktiga. Broekhoff tabas seejuures otsustava vahespurdi ajal kolm kaugviset.

Kalev alustas tänast mängu suurepäraselt, pääsedes 7:2 ja 12:5 juhtima ning võites avaveerandi 19:16. Kuni poolajavileni edu hoidnud Kalev läks pikale vaheajale 32:29 eduseisus ning juhtis veel ka kolmanda veerandi järel 50:49.

Kalevil on Ühisliigas 7 võitu ja 17 kaotust, millega asutakse 13. kohal. Lokomotiv-Kuban on 18 võidu ja 6 kaotusega kõrgel neljandal kohal.