Kalev alustas mängu hästi ning juhtis kahe ja poole minuti järel 10:5. Kuigi kodumeeskond vastas koheselt 8:0 vahespurdiga, suutis Kalev veerandi lõpuni vahe minimaalsena hoida. Esimesele vaheajale mindi CSKA napis, 21:19 eduseisus.

Teisel veerandil sattus rünnakul hoogu Brandis-Raley Ross, kes jõudis juba 17 punktini. Kalev püsis ka sellel veerandil ilusti mängus - poolajavileks oli CSKA edu vaid 46:42. Kalev oli kaugviskeid tabanud koguni kümnest seitse.

Kolmandal veerandajal hakkas mängu üha enam domineerima CSKA. Ridamisi pallikaotusi teinud kalevlaste kaotusnumbrid kasvasid kiiresti 10-punktiliseks (44:54). Kuigi veerandaja keskpaigaks jõudis Kalev korraks vaid viie punkti kaugusele, visati viimase nelja minutiga vaid üks punkt (!) ja CSKA pääses neljandiku lõpuks ette 72:57. Kalev oli patustanud juba 13 pallikaotusega.

Viimase veerandi esimese poolega kasvatas kodumeeskond eduseisu juba 30-punktiliseks (!) 92:62 ja mäng oligi tehtud. Lõpusireeniks olid CSKA võidunumbrid 100:67. Kalevi suurim korvikütt oli teisel poolajal täielikult varju jäänud Ross 18 punktiga, Rolands Freimanis lisas 11 ning Gregor Arbet ja Sten-Timmu Sokk võrdselt 8 silma. CSKA-l said kõik 12 meest käe valgeks, resultatiivseim oli ameeriklane Cory Higgins 20 punktiga. Kalev tegi täna 18 pallikaotust CSKA 7 vastu ja jäi lauavõitluses alla 28:38.

CSKA-l on nüüd turniiritabelis 4 võitu ja üks kaotus, Kalevil 2 võitu ja 3 kaotust (Tabeliseis). Moskva tippklubi sai hooaja esimese kaotuse nädal aega tagasi, kui võõrsil tunnistati lisaajal Nižni Novgorodi 86:82 paremust. Kalev oli kaks eelmist kohtumist võitnud - kodus mängiti üle nii Loimaa Bisons (83:78) kui Tbilisi Vita (85:75).