Tallinna Ülikool mängis avaveerandil palju korvi alla ja see tõi ka edu - Maaja Bratka, Annika Köster ja Trine Kasemägi viskasid naiskonna kõik punktid ja esimesele hingetõmbepausile mindi vastaste 17:15 eduseisus.

Tallinlannad jäid teise mänguperioodi alguses 19:25 kaotusseisu. Kaunase naiskond domineeris omakorda korvi all ning näitas võimu ka lauavõitluses (poolajaks 11-19). TLÜ rumalate pallikaotuste tõttu neljandiku lõpuminutitel pääsesid leedulannad pikaks pausiks ette 41:33. Trine Kasemägi tõi meie parimana poolajaks 12 silma.

Kaunas alustas kolmandat veerandaega 7:0 vahespurdiga. Greta Tamašauskaitė tabav kaugvise 5:30 enne neljandiku lõppu viis vastased ette juba 21 punktiga - 56:34. Tallinna Ülikool suutis leedulannade kõva kaitse vastu visata vaid 8 silma ja enne otsustavat perioodi oli vahe kärisenud juba 27 punktile (41:68).

Viimasel veerandil valdavalt vahetusmängijaid kasutanud Kaunase naiskond suutis vahet hoida 30 punkti lähedal ning võttis lõpuks veenva võidu.

Enim pahandust tegi Eesti klubile Daugilė Šarauskaitė, kes viskas 18 punkti ja võttis koguni 17 lauapalli. Tallinna Ülikooli ridades tõid Annika Köster 17 ning Trine Kasemägi ja Kätlin Korjus võrdselt 14 punkti.

Finaalvõistlus peetakse 9.-10. märtsini Vilniuses, Ryto arenal. Tallinna Ülikooli mänge näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel!