Avaveerandi 20:21 kaotanud pärnakad pääsesid poolajavileks juhtima 44:36 ning olid viimase perioodi alguses korraks juba 15 punktiga ees. Rapla polnud aga alla andnud ning 50 sekundit enne lõpuvilet tõi Sven Kaldre tabav kaugvise tabloole viigi 78:78. Henri Wade-Chatman viis seejärel pärnakad vabavisetel kahe punktiga ette, ent mängu kangelaseks tõusnud Kaldre vastas kahepunktiviskega ja tabas 2,6 sekundit enne lõppu ka mõlemad vabavisked. Pärnu allesjäänud ajaga enam korvini ei jõudnud.

Kaldre oligi Rapla resultatiivseim 21 punktiga, Indrek Kajupank lisas 20 silma ning kaksikduubli teinud Ervins Jonats 12 punkti ja 11 lauapalli. Pärnule tõid lõpus vigadega välja langenud Mihkel Kirves ja Justin Alexander Alston võrdselt 18 punkti.

Pärnu juhib nüüd kolme võiduni peetavat seeriat 2:1. Neljas kohtumine peetakse 20. aprillil Pärnu spordihoones.

Poolfinaalis läheb selle paari võitja vastamisi meistermeeskonna Tallinna BC Kalev/Cramoga.