Pärnu kaotas tasavägise avaveerandi 18:19, kuid sai poolajavileks eduseisu 44:36 ja juhtis otsustava veerandi eel 63.57. Kuus minutit enne lõppu oli pärnakate edu 69:65, ent kalevlased tegid siis 7:0 spurdi. Eelviimasel minutil sai kodumeeskond uuesti juhtima, kui Märt Rosenthal tabas kaugviske seisuks 74:72. Seejärel realiseeris Rosenthal vabaviske - pärast Marcus Keene`i tehnilist viga, kes näitas publikule keskmist sõrme - ning Rauno Nurgeri kahese järel oli vabavisetel täpne ka Edon Maxhuni. Seisul 77:74 eksis Tanel Kurbas kolmesel ning lõpus vormistas vabaviskejoonel Pärnu võidu Robert Valge.

Pärnule tõid Maxhuni 24 punkti, kaksikduubli teinud Mihkel Kirves 22 silma ja 17 lauapalli ning Rosenthal 16 punkti.

Üheksa mehega mänginud Kalevi parimad olid Gabriel Bealer 18 ja Martin Dorbek 14 punktiga. Nii Dorbek kui lõpuminutil ebasportliku vea saanud Bealer kukkusid seejuures vigadega välja. Keene tabas mängust vaid kaks viset kaheksast ja piirdus 6 punktiga.

Pärnu sai kahe kaotuse kõrvale kümnenda võidu. Kalevil on samuti kaks kaotust, kuid võite kaheksa.

Pärnu ja Cramo olid tänavu omavahel korra kohtunud, kui kalevlased jäid oktoobri lõpus peale 81:60.