Avaveerandi suurelt 8:20 kaotanud Pärnu suutis kaotusseisu poolajaks vähendada kolmele punktile 29:32. Kolmandal veerandil suurendas Rapla edu veel kuuele silmale (42:36), kuid siitmaalt algas pärnakate võimutsemine. Veerandi lõpuks juhtis külalisvõistkond 52:47 ning neljandal veerandil vahe muudkui kasvas. Enne, kui Rapla uuesti korvi sai, oli seis juba 67:47 (+17) Pärnu kasuks ning ilma ameeriklasest mängujuhi Dominique Hawkinsita mänginud Rapla enam järgi võtta ei suutnud.

Mihkel Kirves oli Pärnu parim 15 punktiga, Siim-Markus Post toetas teda 14 punkti ja 6 korvisööduga. Demetre Rivers lisas 13 silma, Justin Alexander Alston tegi kaksikduubli 10 punkti ja 10 lauapalliga.

Rapla tulemuslikumana viskasid Brian Williams ja Sven Kaldre kumbki 16 punkti. Hunter Mickelson kogus 7 punkti ja 13 lauapalli, sama palju punkte viskas ka Gregor Ilves.

Pärnu ja Rapla kohtuvad uuesti 14. aprillil. Päev varem peavad teise veerandfinaalkohtumise Tallinna Kalev/TLÜ ja Tartu Ülikool.