Kalev kaotas avamängus Tšehhimaal Nymburkile 65:79. Avtodoril oli enne tänast tabelis võit ja kaotus - napilt 84:87 kaotati võõrsil Himkile, võideti aga kodus Nižni Novgorodi lisaajal 94:86 (Tabeliseis).

Tänases kohtumises kaotasid kalevlased esimese poolaja 7 punktiga, pärast mida kolmandal veerandajal visked hästi minema hakkasid ja korduvalt 1-2 punktiga ette mindi. Viimasele veerandajale läks napil 52:50 eduseisul siiski kodumeeskond.

Paraku seda edu Avtodor enam maha ei mänginudki - Kalev sai 4. veerandaja alguses skoori veel 52:53 ja 54:57 peale, aga pärast seda läks Saraatovi tiim ikkagi oma teed, võttes lõpuks 68:60 võidu.

Nagu ka esimeses mängus, olid täna Varraku hoolealuste Achilleuse kannaks pallikaotused, mida mängu lõpuks 20 kogunes.

Eesti meeskonna parimana sai täna 16 punkti kirja Gregor Arbet. Korvi all oli võimas Josh Boone, kes kokku 13 lauapalli maha võttis ja ka 4 punkti viskas. Teised Kalevi resultatiivsemad olid Erik Keedus 8 ja Rolands Freimanis 7 silmaga. Marco Killingsworth, Brandis Raley-Ross ja Rain Veideman viskasid kõik 6 punkti.

Võitjate särgis sai enim punkte kirja Jevgeni Kolesnikov, kes mängu lõpuks enda nimele 16 silma teenis.