Kalev kaotas avaveerandi 17:22 ning poolaja 31:33, kuid tegi võimsa kolmanda veerandaja (21:14), mis lubas Eesti hõbedameeskonnal alustada viimast veerandit juba 52:47 eduseisus.

Viimast korda nähti Saku suurhallis viigiseisu seisul 54:54, kui mängida oli jäänud 8 minutit. Sealtmaalt haaras Kalev juhtohjad enda kätte ning suurendas tasapisi edu.

Josh Boone viskas Kalevi parimana 23 punkti ja korjas võimsad 20 lauapalli. Rain Veideman lisas pingilt tulles 16 punkti, meeskonna kapten Gregor Arbet viskas 14, Rolands Freimanis 11 punkti.

Jenissei edukamad olid 15 punktiga Tony Taylor, 13 punkti ja 9 lauapalliga Delroy James ja 12 punktiga Tim Ohlbrecht.

Neljas võit seitsme kaotuse kõrvale kergitas Kalev/Cramo 12. kohale. Jenissei jätkab viie võidu ja viie kaotusega 9. kohal.