Mängu avaveerand kuulus selgelt kalevlastele - 13:1 ja 17:3 algedu saanud Kalev läks esimesele vaheajale juhtrollis 21:9. Poolajavileks kahanes meie meistermeeskonna eduseis õige pisut (43:33), kuid kolmanda perioodi lõpuks juhtis Kalev juba 18 punktiga - 67:49.

Viimase veerandi keskpaigaks jõudis Leedu mullune pronksimeeskond 9 punkti kaugusele (60:69) ja minut enne lõppu korraks ka seitsme silma kaugusele (69:76), ent enamaks neil jõudu ei jätkunud ning Kalev tüüris võidusadamasse.

Kalevi meeskonna parimana tõi Chavaughn Lewis 25 punkti, võttis 6 lauapalli ja jagas 5 resultatiivset söötu. Kümne punktiga toetasid teda nii Landen Lucas (lisaks 7 lauapalli) kui Reggi Lynch (3 blokki). Kristjan Kangur panustas 8 ja Kristjan Kitsing 7 silma.

Teises poolfinaalis alistas Leedu hõbedameeskond Vilniuse Lietuvos rytas Läti meistri Ventspilsi 82:61. Kalevi homne esikohamäng Lietuvos rytasega algab kell 15.00 ja on taas nähtav Delfi TV vahendusel.