Tänase mängu avapoolaeg lõppes Jenissei 42:37 eduseisul. Pärast 3. veerandaega oli aga juba 59:56 peal Kalev/Cramo. 4. veerandaeg lõppes seisul 82:82, kui 1,4 sekundit enne lõppu saatis tabava kolmese teele Gregor Arbet. Lisaajal võttis kodumeeskond siiski oma, teenides hooaja 10. võidu.

Väärib ka mainimist, et mängu lõpuks langesid 5 veaga pingile koguni kolm kalevlast - järjepanu said vead täis Shawn King, Mario Delaš ja Janar Soo.

Lisaajast eemale jäänud King oli täna ülivõimas ka korvi all, saades mängu lõpuks kirja 16 lauapalli, lisaks viskas ta 12 punkti. Kalevlaste resultatiivseimaks kerkis aga 26 silmaga Rolands Freimanis, Gregor Arbeti nimele jäi 19 punkti, kahekohalise arvu punktideni kerkisid ka Morris Curry (11 silma) ja Rain Veideman (10). Kalevi mängu jäid taas kummitama pallikaotused, mida kohtumise lõpuks 20 kogunes.

Võitjate poolelt hiilgas täna 18 punkti ja 15 lauapalliga David Kennedy.

Enne mängu:

Tänavu on Kalev ja Jenissei kohtunud juba kolmel korral: FIBA Europe Cupil said Alar Varraku hoolealused võõrsil 70:77 ja kodus 87:91 kaotuse, Ühisliigas võttis Kalev aga detsembris 80:70 võidu. Tartu Ülikool/Rock kaotas Vene klubile samas eurosarjas vahegrupiturniiril võõrsil 68:87 ja kodus 70:96.