Kalev alustas täna hästi, asudes kiiresti 13:4 juhtima. Avaveerandi lõpuks olid kalevlaste edunumbrid 24:17. Teisel veerandil kasvatas Kalev vahe kiiresti kümnepunktiliseks, ent avapoolaja viimase viie minutiga visati vaid kuus punkti vastaste 18 vastu ning pikaks vaheajaks juhtis Astana 48:46.

Alates kolmandast veerandajast domineeris mängu juba selgelt kodumeeskond. Otsustava veerandi eel 73:64 juhtinud kasahhid Kalevit kolmest punktist lähemale enam ei lasknudki. Kuigi Rolands Freimanise, Brandis Raley-Rossi ja Josh Boone`i järjestikused korvid vähendasid Kalevi kaotusnumbrid lõpuminuti eel 83:86-le, kasvatas kodumeeskond koheselt vahe viiepunktiliseks ning Freimanise järgneva rünnaku möödavise röövis ka kalevlaste viimase võimaluse. Astana hoidis edu kindlalt lõpuni ja võitis 97:91.

Vaid seitsme mehega mänginud Kalevi parim oli Boone 25 punkti ja 14 lauapalliga, Martin Dorbek lisas 15 ning Gregor Arbet ja Raley-Ross võrdselt 14 silma. Rain Veideman täna vigastuse tõttu ei mänginud. Vaid viie pallikaotusega patustanud Astana poolel (Kalevil 13 pallikaotust) tegi enim pahandust Kenny Hayes, kes tõi 29 punkti. Astana teine võõrleegionär, Nik Caner-Medley lisas 25 silma.

Siiani eelviimasel kohal asunud Astana möödus tänase võiduga Kalevist - Kasahstani klubil on nüüd 3 võitu 9-st ja Kalevil 3 võitu 10-st mängust. Alar Varraku juhendatav Kalev on kõigi sarjade peale kokku kaotanud viimasest 13-st mängust juba 11. See tähendab, et alates oktoobri lõpust on vaid kahel korral võidurõõmu maitstud.