Kalevlased haarasid viie minuti möödudes 15:5 eduseisu ja võitsid avaveerandi 28:14. Mihkel Kirvese ja Justin Alexander Alstoni korvidest vähendas Pärnu kaotusseisu kümnele punktile, kuid Kalev/Cramo vastas 8:1 spurdiga ja Reggie Lynchi lähiviskest juhiti 43:24. Rannar Raap ning Demetre Rivers kombineerisid kahepeale üheksa punkti, mis aitasid Pärnul poolajaks kaotusseisu 33:48 peale vähendada.

Minut pärast kolmanda veerandaja algust oli Kalev/Cramo Branko Mirkovici kaugviskest 20 punktiga juhtima läinud. Pärnakad ei andnud siiski alla ja mitmel korral õnnestus neil tulla 13 ning 14 punkti kaugusele. Viimane veerandaeg algas endiselt kodumeeskonna 71:56 eduseisust ja 1.20 möödudes oli vahe taas 20 silma. Korra õnnestus Kalev/Cramol minna 26 punktiga ette, kuid tubli veerandaja lõpu teinud Pärnu võttis kokkuvõttes vastu 11-punktilise kaotuse.

Reggie Lynch tõi Kalev/Cramo resultatiivseimana 22 punkti. Arnett Moultrie nimele jäi 14 punkti ja võrdselt 13 silma viskasid Kristjan Kitsing ja Branko Mirkovic.

Pärnu poolelt viskas Justin Alexander Alston 18 punkti. Demetre Rivers lisas 17 silma ning Mihkel Kirves ja Rannar Raap toetasid omasid 11 punktiga.

Tabeliseis:

Enne mängu:

BC Kalev/Cramo - Pärnu Sadam
06.03.2019, kell 19:00, Tallinn, Kalevi Spordihall
Ülekanne: Delfi TV, Tallinna TV

Pärnu (10-14) ning Kalev/Cramo (20-2) pidasid hooaja esimese omavahelise matši maha 25. novembril. Juba avaveerandil viskasid kalevlased 32 punkti ning poolajaks oldi ees 52:28. Mänguks enam ei läinud, sest Kalev kasvatas kolmandal veerandajal eduseisu 30-punktiliseks ning kokkuvõttes teeniti 93:66 võit, kirjutab basket.ee. Kristjan Kitsing tõi külaliste poolelt 18 punkti, Pärnu parim oli Henri Wade-Chatman 13 punktiga.

Koduses liigas pole Kalev/Cramo kaotanud 9. jaanuarist, mil võõrsil jäädi Riia VEF-ile alla 66:84. Veebruaris peet ära kolm mängu ning esimesed kaks võideti kindlalt: BK Ogre alistati 118:92 ja BC Valga-Valka/Maks&Moorits 88:54. Viimati, 27. veebruaril, oldi aga suurtes raskustes Tallinna Kalev/TLÜ vastu, kuid lõpusekunditel saadi siiski 93:92 võit kätte.

Pärnu kaotas 2. märtsil TALTECH-ile 84:91 ning möödunud kuul teeniti kolmest kohtumisest üks võit. Valga-Valka seljatati kahe lisaajaga põnevusmängus 91:79, aga Raplale kaotati 85:94 ning BK Ventspilsile 72:82.

Kalev/Cramo suurimad skooritegijad on Arnett Moultrie ja Reggie Lynch, kes visanud vastavalt 15,0 ja 13,3 punkti. Ameeriklastest keskmängijad on kätte saanud vastavalt 5,6 ja 5,7 lauapalli.

Pärnu resultatiivseimad on Demetre Rivers ja Mihkel Kirves 17,7 ja 15,0 punktiga. Viimane on võtnud lisaks 8,7 lauapalli ja Riversil on neid 5,3 mängu kohta.