Kalevi resultatiivseim oli viis kaugviset (9-st) tabanud Gregor Arbet 19 punkti ja 7 lauapalliga. Rolands Freimanis kogus 17 silma ning korvi all võimutsenud Shawn King 14 punkti ja 15 lauapalli.

Kalev Venemaa tippklubi vastu aukartust ei tundnud, alustas hästi ja võitis avaveerandi 19:16. Teisel neljandikul sai aga Unics oma mängu märksa paremini käima, pääses juhtima ning kasvatas poolajavileks eduseisu 45:35-le. Kalev tuli mängu tagasi kolmanda veerandi alguse 9:0 spurdiga. Otsustavat veerandaega alustati Unicsi 65:59 eduseisus.

Külalised hoidsid veel lõpuveerandi keskel turvalist, 9-punktilist edu (72:63), ent järgnevalt tegi Kalev 11:1 spurdi ja poolteist minutit enne lõpusireeni viis Sten-Timmu Soku kolmene Kalevi juhtima 74:73. Seejärel visati vaheldumisi mööda, kuni Rolands Freimanis realiseeris 19 sekundit enne lõppu kahest vabaviskest ühe, kasvatades edu 75:73-le. Unicsi kangelaseks tõusis Keith Langford, kes tabas 9 sekundit enne lõpusireeni kahepunktiviske, viigistades 75:75-le. Viimasel rünnakul Kalev enam korraliku viskeni ei jõudnudki ning ees ootas lisaaeg.

Lisaajal asus Unics kiiresti juhtima ning Kalevile enam sõnaõigust ei antudki. Pool minutit enne sireeni tõi Soku kolmene veel Kalevi nelja punkti kaugusele (84:88), kuid see oli ka kõik. Lõppseisu 89:84 vormistas täna 30 punkti visanud Anton Ponkrašov vabaviskejoonel. Sama punktiskoori kogus lõpuvileks ka Langford.

Unics on 22 võidu ja 4 kaotusega teisel kohal, Kalev (7-18) on 16 klubi konkurentsis 14. kohal.