Avamängu võõrsil viiki mänginud Tartu Ülikool alustas täna hästi, võites kodusaalis avaveerandi 19:10 ja juhtides poolajavileks 34:27. Kolmanda veerandi lõpuks tõi Gert Dorbeku lõpusekundite kaugvise tabloole edunumbrid 54:43. Otsustava veerandi alguses kasvatas Tartu edu kiiresti 14-punktiliseks (59:45) ning külalisi enam seitsmest punktist lähemale ei lastudki.

Kaugviskeid 47%-liselt (8/17) tabanud ja lauavõitluse 43:29 võitnud Tartu tulemuslikum oli kaksikduubli teinud Dominykas Milka 16 punkti ja 10 lauapalliga. Mandell Thomas lisas samuti 16 silma ning Janari Jõesaar 10 punkti ja 8 lauapalli. Groningenile tõi nende liider Lance Jeter 16 punkti, tabades samas 7-st kaugviskest vaid kaks.

Tartut ootab järgmises ja ühtlasi viimases eelringis Taani klubi Bakken Bears, kellega kohtutaks esimeses mängus koduplatsil juba 4. oktoobril. Ka sellest mängust teeb Delfi TV otseülekande.