Tšehhi tippklubi domineeris mängu algusest lõpuni. Avaveerandi võitsid külalised 23:16 ja esimese poolaja 44:31. Lõplikult otsustati mängu saatus kolmanda veerandajaga, millle lõpuks juhtis Nymburk juba 27 punktiga (81:54).

Kalevi mäng näitas, et Josh Boone`i lahkumine on jätnud selge jälje: külalised valitsesid lauavõitlust koguni 46:30. Nymburki resultatiivseim oli Maxime De Zeeuw 16 punktiga, Kalevile tõid Mario Delaš 17 ning Rolands Freimanis ja Rain Veideman võrdselt 12 punkti.

Kalevi eest debüüdi teinud tagamängija Morris Curry viskas 18 minuti jooksul 8 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 0/2), andis 4 resultatiivset söötu ja võttis ühe lauapalli.

Seitsmendal kohal jätkaval Nymburkil on nüüd tabelis 10 võitu ja kuus kaotust. Kalev jääb 4 võidu ja 11 kaotusega eelviimasele, 15. kohale (Tabeliseis).