Tartlased alustasid kohtumist paremini ja juhtisid teisel veerandajal 30:16. Siis said oma mängu käima ka tallinlased, vähendades poolajaks kaotusseisu 35:39-le. Kolmanda veerandaja järel olid TÜ/Rocki edunumbrid 53:52 ja lõpuvile tähistas tiitlikaitsja 76:67 võitu.

TÜ/Rocki resultatiivseimad olid Callistus Eziukwu ja Giorgi Tsintsadze 16 punktiga. TTÜ/Kalevile tõi Bambale Osby 23 punkti ja 14 lauapalli.

TÜ/Rock - TTÜ/Kalev

4. veerandaeg:

76:67 Mängu lõpetab Eziukwu pealtpanek.

74:67 Veideman realiseerib vabavisked. TTÜ/Kalevilt time-out, kui normaalaja lõpuni on jäänud 17 sekundit.

72:67 Doronini kahese järel realiseerib Osby kahest vabaviskest ühe ja Pilk paneb kolmese. Normaalaja lõpuni on 20 sekundit, TÜ/Rock kasutab minutilst mõtlemisaega.

70:63 Allingult kahene. Kriisa tabab kahest vabaviskest ühe ja seejärel kahese.

68:60 Pärn tabab ühe vabaviske. Eichfussilt kahene. Kriisalt aga kolmene, mis hoiab tallinlaste lootust elus. Normaalaja lõpuni on jäänud 4.07.

66:56 Tsintsadze paneb kolmese ja tallinlased võtavad 5.08 enne normaalaja lõppu time-out'i.

63:56 Doronin on visanud viimased kuus TÜ/Rocki punkti.

61:56 Kriisa vähendab külaliste kaotusseisu. TÜ/Rocki poolelt vastab korviga Doronin.

59:54 Eziukwu ja Doronini korvide järel võtab TTÜ/Kalev aja maha. Normaalaja lõpuni on jäänud 7.39.

55:54 Eziukwu avab viimase veerandaja skoori. TTÜ/Kalevi poolt vastab Osby.

3. veerandaeg:

53:52 Kolmanda veerandaja lõpetavad Tsintsadze tabavad vabavisked.

51:52 Tsintsadze realiseerib mõlemad vabavisked. Osby vastab kahesega.

49:50 Tsintsadzelt kahest vabaviskest üks. Klementsov teeb korvi alt skoori.

48:48 Allingult kahene. Osby realiseerib kahest vabaviskest ühe.

46:47 Osby kahesele vastab Sokk kolmesega.

43:45 Osbylt 2+1 rünnak, Archibaldilt kolmene ja TTÜ/Kalev juhib.

43:39 Allingu suurendab väljakuperemeeste eduseisu. Osbylt kaks punkti TTÜ/Kalevile.

41:37 Teise poolaja esimese korvi viskab TTÜ/Kalevi mängija Pärn. TÜ/Rocki avapunktid Veidemanilt.

2. veerandaeg:

Avapoolajal oli TÜ/Rocki resultatiivseim Eziukwu 10 ja TTÜ/Kalevil Osby 12 punktiga.

39:35 Poolaeg on läbi.

35:34 TTÜ/Kalevilt peamiselt Osby, Archibaldi ja Pilgi jõupingutustest 16:1 vahespurt.

35:24 Eichfuss realiseerib kahest vabaviskest ühe.

34:24 TTÜ/Kalev teeb 6:0 vahespurdi. Poolaja lõpuni on 5.37.

34:18 Korvid Allingult, Osbylt ja Eziukwult.

30:16 Eichfussilt kaks korvi ja Eziukwult 2+1.

1. veerandaeg:

23:16 Veerandaja lõpus realiseerib Eziukwu Leppiku söödu korvi kohale. Koos lõpuvilega tabab veel kolmese Archibald.

19:10 Eziukwu realiseerib kahest vabaviskest ühe. Paadelt 2+1 rünnak.

15:10 Tsintsadzelt kaks korvi. Seejärel on täpne Osby. Avaveerandaja lõpuni on jäänud 2.47.

11:8 Allingult juba kuues punkt täna. Kaja paneb pealt, vähendades külaliste kaotuseisu kolmele punktile.

9:6 Soku kolmesele vastab Pilk kahesega.

6:4 Osby viigistab, Paade viib TÜ/Rocki juhtima.

4:2 Allingu kahe korvi järel pääseb Tartu ette.

0:2 Osby viib tallinlased juhtima.

TÜ/Rocki algviisik: Sokk, Allingu, Paade, Leppik, Veideman. TTÜ/Kalevi algrivistus: Kriisa, Pilk, Archibald, Kaja, Osby.

Enne mängu:

Indrek Visnapuu juhendatav TÜ/Rock on põhiturniiril kolmanda koha saanud TTÜ/Kaleviga kohtunud tänavu erinevates sarjades koguni seitsmel korral.

Rock võitis neist esimesed viis, kusjuures kindlalt, keskmiselt 15,6 punktilise paremusega. Kahes viimases kohtumises võttis aga võidu TTÜ/Kalev.