Tihe nädalavahetus: Kalev/Cramo mängib Soome hõbedameeskonnaga, võistlustules ka teised Eesti tiimid

 (3)
Kalev Cramo vs TTÜ
Kalev/Cramo mängijad (sinises).Foto: Ilmar Saabas

Eesti korvpalliklubid valmistuvad hoogsalt uueks hooajaks ning nii peetakse järjepanu ka sõpruskohtumisi. Valitsev Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo läheb laupäeval Audentese spordihallis vastamisi Soome hõbedameeskonna Salon Vilpasega. Mäng algab 17.00.

Vilpas on Eestis juba täna ning kell 17.00 minnakse Sõle spordihallis vastamisi Tallinna Kaleviga.

Tallinna Kalev on endale organiseerinud üldse tiheda kalendri. Nädalavahetusel osaletakse Pärnus turniiril, kus laupäeval mängitakse Tartu Ülikooli meeskonnaga. Taas mängitakse pühapeval, kus tuleb vastavalt avamängude tulemusele vastamisi minna KTP Basket või Pärnu Sadamaga.

Seega on laupäeval ja pühapäeval lisaks Tallinna Kalevile Pärnus kahel päeval võistlustules ka Tartu Ülikool ja kohalik Sadam.

Valga-Valka/Maks&Moortis läheb aga laupäeval võõrsil vastamisi Jekabpilsi SMScredit.lv meeskonnaga. Matš algab kell 18.00.

Rapla Avis Utilitas mängis viimati kahel päeval järjest Riias, kus esimene mäng Läti Ülikooli vastu võideti 92:85, kuid teine kaotati 76:93.

Seotud lood:

Uues Eesti-Läti korvpalliliigas osaleb lisaks nimetatud kuuele Eesti klubile veel TalTech BC.

Olybet Eesti-Läti korvpalliliigaga tehakse algust järgmine nädal, kui 28. septembril on Kalevi Spordihallis vastamisi BC Kalev/Cramo ja Ventspils. Mängu näeb Delfi TV vahendusel.