Tallinlastel polnud Venemaa tippklubile midagi vastu panna. Palju vahetusi teinud Himki võitis poolaja 35:26 ja venitas lõpuks vahe 25-punktiliseks.

Kalev/Cramo resultatiivseimad olid Rait Keerles üheksa ja Robert Krabbendam kaheksa punktiga.

Himkil on nüüd turniiritabelis neli võitu ja üks kaotus. Kalev/Cramo on kaotanud kõik viis kohtumist.

4. veerandaeg:

75:50 Kohtumise viimased minutid kuglesid lõppseisu vormistamiseks.

66:46 Sokk realiseerib vabavisked. Sellele vastab Eze võimsa pealtpanekuga. Mängida 4.02.

64:44 Keerleselt kaks punkti.

61:42 Kalev/Cramo võtab aja maha. Mängu lõpuni on jäänud 5.48.

59:42 Himki viskab kuus punkti järjest, seejärel on täpne Tamm.

53:40 Otsustav veerandaeg algab Soku kahesega.

3. veerandaeg:

53:38 Veerandaeg läbi.

48:38 Arbeti kolmesele vastab Planinic kahesega ja tallinlased võtavad 1.31 enne veerandaja lõppu time-out'i.

46:35 Kalevlaste korvid Duniganilt ja Toomelt.

43:31 Monja kahesele vastab Toome kolmesega.

41:28 Toome toob vabavisetest Kalev/Cramole teise poolaja esimesed punktid, kui mängitud on 4.39.

39:26 Teise poolaja esimesed punktid toob Langford vabavisetest. Peagi lisab Langford meeskonna kontosse veel kaks punkti.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid Kalev/Cramo resultatiivseimad Keerles seitsme ja Krabbendam kuue punktiga. Himkile tõi Planinic üheksa silma.

35:26 Fridzonilt tabavad vabavisked. Seejärel kahesed Duniganilt ja Planinicilt. Poolaeg on lõppenud.

31:24 Tamme kahesele vastab Planinic vabaviskega.

30:22 Orula kahese ja Tamme vabaviske järel on Himki eduseis sulanud vaid kahele punktile. Venelaste poolel tabab tähtsal hetkel kolmese Fridzon ja kohe ka Kelati.

24:19 Dunigan realiseerib kahest vabaviskest ühe.

Eze teeb Duniganile vea ja Himki kasutab minutilist mõtlemisaega. Poolaja lõpuni on 3.35.

24:18 Keerleselt kahene.

24:16 Kelati kolmese järel võtab Kalev/Cramo time-out'i. Avapoolaega on jäänud mängida 6.07.

21:16 Teise veerandaja skoori avab Keerles tabava kaugviskega. Poolaja lõpuni on 7.38.

1. veerandaeg:

21:13 Esimene veerandaeg on lõppenud.

16:9 Kalev/Cramo vähendab Tamme, Soku ja Krabbendami korvidest vahe neljale punktile, seejärel nõelab kolmesega Planinic.

13:4 Fridzon realiseerib kahest vabaviskest ühe. Kalevlaste kaotusseisu vähendab Krabbendami kahene.

12:2 Langfordilt veel kaks punkti ja Kalev/Cramo võtab aja maha. Avaveerandi lõpuni on jäänud 5.52.

10:2 Kolmesed Langfordilt ja Planinicilt.

4:2 Skoori avab Savrassenko, Keerles aga viigistab. Peagi viib Savrassenko venelased taas juhtima.

Kalev/Cramo algviisik: Dorbek, Tamm, Arbet, Keerles, Dunigan. Himkil alustavad: Langford, Fridzon, Savrassenko, Monja, Planinic.

Enne mängu:

Himki hoiab hetkel A-alagrupis Kaunase Žalgirise järel teist kohta kolme võidu ja ühe kaotusega. Kalev/Cramo on siiani kaotanud kõik neli mängu.

Tänasest mängust, mis algab kell 16:00, teeb otseülekande ETV2. Ka Delfi hoiab lugejaid mängu käiguga kursis.