Tarvas alustas kohtumist hästi. Pärast mõningast vigastust eemal olnud Rait Keerles sai end kohe käima ning tõi juba avaveerandil 7 punkti ning Tarvas juhtim 10 minuti järel 18:16.

Teise veerandaja keskel suutsid vastased 6-0 vahespurdi ning asusid juhtima 29:24. Keerlese kaugvise vähendas vahe veel korra kahele, kuid terve ülejäänud kohtumise enam lähemale ei jõutud. Poolaja kaotas Tarvas 30:39. Viimasele veerandile mindi 47:56 kaotusseisus.

Kolm ja pool minutit enne lõppu aitasid Kristo Saage ja Gregory Jenkins Tarva veel kuue punkti kaugusele, kuid Shoeters suutis edu siiski hoida.

Rait Keerles ja Jenkins tõid 14 punkti. Viimane lisas ka 10 lauapalli. Giedrius Gustas lisas 12 punkti, 5 lauda ja 7 söötu. Vastastele tõi ameeriklane Tai Wesley 24 punkti.

Alagrupi teises mängus alistas Antwerpeni Giants 74:68 Dijoni.