Meeskonnad alustasid esimesel veerandajal tasavägiselt. Alguses oli kerge edu Rockil, kuid veerandaja lõpuks jäi peale Ural Great 19:15.

Teisel veerandajal jätkus võrdsete heitlus, kuni Gert Kullamäe tabas järjest kaks kolmest ja viis Rocki ette 30:26. Resultatiivne oli selleks hetkeks olnud Brian Cusworth, kes oli kogunud 10 punkti. Edasi jätkati Rocki dikteerimisel, 4.20 enne esimese poolaja lõppu oli seis 34:29 kodumeeskonnale. Kuigi Ural Greatil õnnestus vahet vähendada ühele punktile olid tartlased poolaja viimasel minutil siiski täpsemad ja seisuks enne vaheajale minekut jäi 41:37.

Kolmanda veerandaja alguses suutsid permlased vahe olematuks muuta: 41:41. Seejärel leidsid aga Tartu korvpallurid uut jõudu ja rebisid end ette 50:41. Kolm minutit enne veerandaja lõppu oli vahe taas veidi vähenenud seisule 52:47. Kui kolmandast veerandajast jäi mängida üle minuti, läks Ural Great omakorda ette 54:53. Viimasel minutil tegid aga skoori vaid tartlased ja veerandaja lõppseisuks jäi 59:54.

Neljanda veerandi alguses oli resultatiivne Tanel Tein ja Rock läks kümne punktiga juhtima 64:54. Seisul 70:60 sai neljanda vea vastaste suurim korvikütt Vanja Plisnić. Peagi said neljanda vea ka Georgi Tsintsadze ja Janar Talts. Kui mängu lõpuni jäi 3.52, oli seis 71:66 Rockile. Brian Cusworth teenis neljanda vea seisul 75:71, mängida jäi 2.15. Janar Talts sai oma viienda vea, kui mängida jäi 47 sekundit, seis oli 76:72. Vastased üritasid veel vigadega mängu päästa, kuid lõpuks jäi Rock siiski peale ja võitis tulemusega 78:75.

Rocki resultatiivseim oli Tanel Tein 18 punktiga, Georgi Tsintsadze lisas 16 ning Brian Cusworth ja Gert Kullamäe 13 silma.