Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnas toimub veel üks muudatus

 (43)
Martin Vahimets (vasakul)
Martin Vahimets (vasakul)Foto: Anni Õnneleid

Hiljuti uue peatreeneri saanud Tartu Ülikooli korvpallimeeskond vahetab välja ka füsioterapeudi. Klubist lahkub viimased kuus hooaega seda ametit pidanud Martin Vahimets.

"Kurbus ja rõõm valitsevad üheaegselt südames. Ühelt poolt seetõttu, et minu ja klubi teed lähevad lahku ning teatud põhjustel jäi nii mõndagi pooleli, kuid teisest küljest sai ka palju ära tehtud ning ees on ootamas uued väljakutsed ja põnevad tegemised," teatas Vahimets klubi koduleheküljel. "Kuus aastat klubis on möödunud väga soojas ning sõbralikus töökeskkonnas, mis minu jaoks väljendus peamiselt selles, et ka rasketel aegadel sai spordihoone koridori peal kuulda toetavaid sõnu. Selline inimlik suhtumine annab motivatsiooni ning on edasiviivaks jõuks!"

Nädal tagasi teatas Tartu meeskond, et klubi uueks peatreeneriks palgati Priit Vene.

Seotud lood:

Lisas sünnipäevaõnnitlustele peame täna edastama ka natuke kurvemaid uudiseid. Meeskonna juures kuus aastat füsio ametit pidanud Martin Vahimetsa ja meie teed lähevad nüüd uuele hooajale vastu minnes lahku. Meie suurimad tänusõnad, Martin, ja edu edaspidiseks! 🙏 Vahi enda kokkuvõtvaid tänusõnu loe meie kodulehelt 👉 basket.ut.ee -- On addition to congratulations, we also have some news that are a bit sadder. We have to say good-bye to our physio of the past six years, Martin Vahimets, who'll be pursuing other goals in the new season. Our biggest thank you and good luck for the future, Martin! 🙏 #tartuülikool #tartu #basketball #physiotherapist #martinvahimets #farewell #samavaim

A post shared by Tartu Ülikool (@bctartu) on Jun 19, 2017 at 4:39am PDT