Tartu Rocki eurosarja vastane loodab eesliini täiendada Kyrylo Fessenkoga


Kyrylo Fessenko EM-il mängus Lätiga
Kyrylo Fessenko EM-il mängus LätigaFoto: Hendrik Osula

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna järgmine eurosarja vastane Cantu FoxTown elab muutuste keerises. Uue peatreeneri Sergei Bazarevitši tulekuga ollakse aktiivselt üle vaatamas mängijate nimekirja. On lahkujaid ja tulijaid.

Itaalia meedia teatel jahib klubi tõsiselt Ukraina koondise keskmängijat Kyrylo Fessenkot, kes etendab Euroliiga klubis Krasnodari Lokomotiv-Kuban tagasihoidlikku rolli. Fessenko mänguaeg jääb keskmiselt 15 minuti kanti, mis 216 cm pikkust Ukraina vägilast ilmselgelt ei rahulda.

Portaalis Pianetabasket ilmunud loos ühtlasi spekuleeritakse, et kui Fessenko Cantu meeskonnaga ühineb, siis võib see juhtuda 10. jaanuari paiku, kui Itaalia meistrisarjas on Tähtede mängu nädalavahetus. Seega vähemalt esimesele mängule Tartusse Fessenko itaallaste info kohaselt mingi valemiga tulemas pole.

Rocki ja Cantu mäng leiab aset kolmapäeval, 6. jaanuaril. Delfi TV vahendab mängu otseülekandes.

Kolm päeva varem ehk 3. jaanuaril testib Cantu meeskonda Kristjan Kanguri koduklubi Varese Openjobmetis. Tegemist on Itaalia meistriliiga 15. vooru kohtumisega. Cantu on liigatabelis 6 võiduga üheksas ja Varese 5 võiduga 12nes.