Tartu Rock loobus Tsintsadze palkamisest

 (32)
George Tsintsadze
Foto: Ilmar Saabas

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kaalus Georgi Tsintsadze kaasamist korvpallimeeskonna Tartu Ülikool/Rock ridadesse, kuid otsustas muudatusi meeskonna koosseisus siiski mitte teha.

Tartu Ülikooli spordiklubi korvpalliarenduse projektijuht Priit Kaasik ütles, et peale põhjalikku arutelu otsustati grusiini siiski mitte meeskonda tuua. „Põhjuseid on mitmeid, olemasolevate mängijate areng ja eelarveliste  vahendite nappus. Eelkõige aga tahame jätkata neid protsesse, mis meeskonnas kui tervikus on sel hooajal toimunud, " lisas Kaasik, teatab Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi..

Tartu Ülikool/Rocki peatreener Indrek Visnapuu ütles, et Tsintsadze mängimine meeskonnas võib teha  küll hooaja eesmärkide saavutamise lihtsamaks, kuid pikemas  perspektiivis ei aitaks see kaasa kohalike mängijate arengule. „Ma  usaldan neid mehi, kes meil täna on. Nende vastutusekoorma vähendamine pärsiks oluliselt juba tehtud sammude tulemit. Ja ma olen kindel, et suudame ka olemasoleva kooslusega kaks järelejäänud eesmärki täita," ütles Visnapuu.

Georgi Tsintsadze mängis Tartu Ülikool/Rockis kolm järjestikust hooaega.