Venemaa tegi vahe sisse juba avaveerandiga, mis võideti 30:15. Poolajaks juhtisid külalised 48:33. Teise poolajaga kasvatati vahet veelgi ning lõpuks võeti 30-punktiline võit.

Eestlaste parimana tõi Kadri Ann Lass 15 punkti, Merike Anderson lisas 10 silma. Anna Gret Asi panustas 8 punktiga. Võitjate resultatiivseimana viskas Maria Vadejeva 17 silma. Anna Leškovtseva panustas võitu 14, Anastassia Šilova 13 ja Albina Razeva 12 punkti.

Eestile oli see valiksarjas teises kaotuseks, kui avamängus kaotati 63:73 Šveitsile.

ENNE MÄNGU:

Janne Schasmini juhendatav Eesti pidi valiksarja esimeses kohtumises tunnistama võõrsil Šveitsi 73:63 paremust.

Eesti koondise edukaimana viskas Merike Anderson 21 punkti, kogudes lisaks ka 5 lauapalli, 4 söötu ja 3 vaheltlõiget. Janne Pulk ja Kadri-Ann Lass tõid kumbki 10 silma, Maaja Bratka kogus 8 punkti ja 7 lauapalli ning Annika Köster 7 punkti ja 7 lauapalli.

Šveitsi resultatiivseim oli 14 punkti ja 7 lauapalliga Marielle Giroud, Alexia Rol kogus 12 silma ja 8 lauapalli ning Evita Herminjard samuti 12 punkti.

Teises C-alagrupi kohtumises üllatas Bosnia ja Hertsegoviina meie tänast vastast Venemaad, võites võõrsil 70:69. Bosnia poolel valitses mängu "kodustatud" WNBA kogemusega bahamalanna Jonquel Jones 29 punkti ja 16 lauapalliga. Venemaa poolel tõi Maria Vadejeva 18 silma ja 11 lauapalli.

Pileteid mängule saab soetada kohapealt ning kohtumist on võimalik otseülekandes jälgida FIBA Youtube`i kanalilt.