Esimese poolaja kaotas Tartu 38:46, kolmanda veerandi keskel jäädi taha koguni 18 punktiga. Viimastel minutitel üritati küll meeleheitlikult vahet tagasi teha, aga see ei õnnestunud.

Tartu kaotas lauavõitluse 22:38, lisaks patustati 16 pallikaotusega. Tartut hoidsid kuidagimoodi mängus vaid kolmesed (26st 13), vabaviskeid tabati aga kehvalt (32st 20).

Tartu resultatiivseim oli Martynas Mažeika 24 punkti ja 5 korvisööduga, Adomas Drungilas lisas 17 punkti ja 7 lauapalli. Robert Valge arvele jäi 15 ja Grantas Vasiliauskasele 14 punkti. Kataja mängujuht Jarred Ogungbemi-Jackson tegi 23 punkti ja 12 resultatiivse sööduga kaksikduubli, keskmängija Brandon Walters lisas 22 punkti, 9 lauapalli ja 4 vaheltlõiget.

Katajale tulevad alagrupiturniiril vastu Aarhusi Bakken Bears (Taani), Varssavi Legia (Poola) ja Körmend (Ungari).