Kalev läks mängule vastu hea emotsiooni pealt, sest teisipäeval alistas meeskond võõrsil mõnevõrra üllatuslikult Nižni Novgorodi 76:74.

Täna võitis Kalev/Cramo esimese veerandi 22:21, poolajaks oldi ees juba 49:29. Teisel poolajal ei pääsenud EuroCupil mängiv Unics kordagi ohtlikult lähedale ja viimastel minutitel said Kalevi poolehoidjad juba lustida.

Võitjate resultatiivseim oli Aigars Škele 15 punktiga, Kristjan Kangur lisas 14 punkti, 9 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. 14 punkti viskasid ka Kyle Vinales ja Sander Raieste. Unicsi poolelt vastasid Valeri Lihhodei, Alex Tyus ja Jamar Smith 10 punktiga.

Vaata kogu statistikat SIIT!

Ühisliiga tabeliseis, kus Kalev/Cramo tõusis koguni kolmandaks:

Kalev/Cramo eest oleks Ühisliiga-debüüdi pidanud tegema Jamaica päritolu Briti keskmängija Ryan Richards, kes võidumängus Nižni üle ei saanud viisaprobleemi tõttu mängida. Reedel vigastas ta aga treeningul säärelihast ja läks haiglasse uuringutele.

Kalev/Cramol jääb oktoobris Ühisliigas pidada veel kaks kohtumist, kodus Peterburi Zeniidiga (21.10) ja võõrsil Permi Parmaga (26.10).