Suurepäraselt alustanud Kalev võitis avaveerandi 22:13 ja kasvatas poolajavileks eduseisu 48:27-le. Kolmanda veerandi lõpuks oli vahe juba 26-punktiline (74:48) ning mäng sisuliselt tehtud.

Kalevlaste resultatiivseim oli kaksikduubli teinud Arnett Moultrie 20 punkti ja 10 lauapalliga, Branko Mirkovic lisas 18, Tony Wroten 17 ja Chavaughn Lewis 16 punkti. Kalev võitis lauavõitluse koguni 50:31 (ründelaud 15:8).

Kalev on nüüd 8 võidu ja 10 kaotusega viimasel play-offi viival kohal ehk kaheksas. Astana (12-6) jätkab viiendana.

Hooaja esimese omavahelise mängu oli Astana võitnud 105:78.

Märtsi teises pooles peab Kalev kaks kohtumist: esmalt kodus Moskva oblasti Himkiga (17.03) ja seejärel võõrsil Zielona Goraga (28.03). Aprillis jääb Kalevil pidada veel viis mängu, millest neli on koduväljakul.