Kohtumine algas tasavägiselt, kuid avaveerandi teises pooles haaras Pärnu kerge initsiatiivi. Toomas Raadiku kaugviskest läks TALTECH 20:18 ette, aga Saimon Suti ja Mihkel Kirvese punktidest haaras Pärnu 24:20 eduseisu. Gregor Arbet ja Sander Viilup tabasid teise veerandaja alguseks kaks kaugviset ning 3.13 möödudes viigistas Norman Käbin seisu 28:28 peale. 1.27 enne poolajapausi oli Viilup taas kaugelt täpne ja TALTECH juhtis 40:34. Lähivisetest õnnestus Pärnul puhkepausiks vahe vähendada kahele punktile.

Siim-Markus Posti kahe järjestikuse kolmepunktiviske abil läks Pärnu kolmanda veerandaja alguseks 46:44 juhtima. Peagi TALTECH viigistas Gregor Arbeti korvist ning edasi vahetus eduseis mitmel korral. Enne viimast neljandikku tegid võõrustajad aga 13:2 spurdi ja asusid mängu 69:59 juhtima. Külalised alla ei andnud ning Posti kaugviskest oli vahe 3.37 enne lõpuvilet vaid üks punkt. Arbet ja Levi Martin Giese tabasid seejärel kaugviske ning neli järjestikust punkti toodi veelgi, millega oli TALTECH 88:79 ette pääsenud. Demetre Riversi vabavisetest vähendas Pärnu 50 sekundit enne lõppu kaotusseisu seitsmele punktile, aga viigini enam ei jõutud.

Toomas Raadik tõusis TALTECH-i poolelt üleplatsimeheks 27 punkti ja 7 lauapalliga. Võrdselt 16 silma tõid Gregor Arbet ja Norman Käbin, 14 punkti ja 9 lauapalli lisas Levi Martin Giese ja 10 punkti sai kirja Sander Viilup.

Demetre Rivers tõi Pärnu kasuks 26 punkti. Siim-Markus Posti nimele jäi 14 punkti, 5 lauapalli ja 7 korvisöötu ning 12 silma lisas Mihkel Kirves.

Intervjuu Heiko Rannulaga:

Intervjuu Rait Käbiniga:

ENNE KOHTUMIST:

TALTECH - Pärnu Sadam
02.03.2019, kell 17:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
Ülekanne: Tallinna TV, Delfi TV

Pärnu (10-13) ja TALTECH (13-9) olid viimati vastamisi 14. novembril. Skoorivaeselt kulgenud avapoolaeg kuulus TALTECH-ile 26:19. Kolmandal veerandajal lasid pärnakad endale veel 25 punkti visata ja viimase neljandiku alustuseks oli vahe paisunud 51:36 peale. Kahel korral pääses Pärnu veel 13 punkti kaugusele, ent kokkuvõttes tuli tunnistada TALTECH-i 70:48 paremust. Toomas Raadik tõi võitjate kasuks 17 silma, Saimon Sutt oli Pärnu parim 12 punktiga.

TALTECH pidas veebruaris ära kolm mängu ning kõik need ka võideti. Põnevuskohtumises alistati AVIS UTILITAS Rapla 82:78, seejärel võõrsil Gregor Arbeti viimase sekundi kaugviskest Betsafe Jurmala ning lisaajal 102:97 BK Ogre. Pärnu oli möödunud kuul samuti kolmel korral võistlustules, aga kirja saadi vaid üks võit. Tugevat vastupanu osutati nii Raplale kui BK Ventspilsile, kellele jäädi alla vastavalt 85:94 ja 72:82. Kodumängus BC Valga-Valka/Maks&Moorits meeskonna vastu väljuti teisel lisaajal 91:79 võitjatena.

Toomas Raadik on TALTECH-i eest visanud keskmiselt 17,7 punkti, Jaan Puidet on kätte saanud 7,2 lauapalli. Pärnu poolelt on Demetre Rivers toonud 16,9 silma ning Mihkel Kirves on võtnud 8,9 lauapalli.