Tarvas võitis avaveerandi 24:17, poolajaks oli kodumeeskonna edu juba 12-punktiline (48:36). TalTech suutis kolmanda veerandiga vahet veidi vähendada, kuid Tarvas vastaseid enam ohtlikult lähedale ei lasknud ning võttis lõpuks 14-punktilise võidu.

Tarvase resultatiivseim oli Egert Haller 20 punktiga, kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Kristaps Gluditis (16), Kaido Saks (15) ja Riley Callahan Hayes (14).

TalTechi suurimaks punktitoojaks kerkis Jaan Puidet, kes viskas 15 silma ja korjas 11 lauapalli. Erik Keedus lisas 14 punkti. Seitsme silma peale jäid Kristjan Kangur ja Ralf Küttis. Kangur noppis ka kaheksa lauapalli.

Hooaega nelja kaotusega alustanud Rakvere klubi on nüüdseks teeninud kolm võitu järjest. TalTechile oli see kahe võidu kõrvale viiendaks kaotuseks.