Tartu alustas kohtumist vägevalt, kui avaveerandil visati 30 punkti võõrustajate 18 vastu. Poolajaks oli külaliste edu juba 51:37. Viimase veerandi eel oli tartlaste edu 70:54. Viimasel veerandil algas Valga-Valka tagasitulek ning korra jõuti ka viigini seisul 73:73.

Seejärel pääses Tartu Hendrik Eelmäe juhtimisel 80:73 ette ning eduseisu enam käest ei antud. Lõpuks võeti 90:84 võit.

Võitjate ründemängu vedasid Adomas Drungilas ja Martynas Madzeika, kes tõid vastavalt 22 ja 20 punkti. Madzeika sai kirja kaksikduubli, kogudes veel 10 resultatiivset söötu. Robert Valge panustas võitu 18, Kregor Hermet 13 silma. Eelmäe arvele jäi lõpuks 10 punkti.

Valga-Valka poolelt tõi Filipp Gafurov 17 punkti, Vladimir Bulatovic lisas 16 silma.