Tasavägise esimese veerandi võitis Rae meeskond numbritega 17:16. Teise mänguperioodi lõpus loogilisemaid lahendusi leidnud ja kaitses vastased lukku pannud Kadrina haaras poolajapausiks 43:28 eduseisu ning sealt edasi valitses mängu kindlalt.

185 cm pikkune ameeriklane Gregory Clay Foster viskas võitjate kasuks koguni 40 punkti, tabades 26st kahepunktiviskest 17 ja kaheksast vabaviskest kuus. Allan Ehte lisas 25 silma. Vanameister Gert Kullamäe panustas kümne mänguminuti jooksul võitu kolm punkti (visked 100% ehk 1/1) ja kaks lauapalli.

Homses finaalmängus tuleb Kadrinal vastamisi minna Keila Korvpallikooli ja KK HITO/BC Karjamaa võitjaga.

Kadrina teenis põhiturniiril 13 võitu ja ühe kaotuse ning võitis A-alagrupi. Ainus allajäämine tuli just Rae Kossult (69:71), mis lõpetas põhiturniiri 11 võidu ja 3 kaotusega Kadrina ning Keila KK järel kolmandal positsioonil.

Veerandfinaalseeriad lõppesid mõlema meeskonna jaoks kahe mänguga – Kadrina seljatas Terminal Oili (132:55 ja 99:74) ning Rae Koss oli parem Võrumaast (69:65 ja 71:69).