G4S Noorteliiga noormeeste U14 vanuseklassis pääsesid kullamängule Audentese SK ja Tiit Soku KK/SK Nord 1.

Audentese 94:78 võidumängus Rakvere Spordikool/Tarvase üle olid erilises hoos kaks noormeest – Gerrit Lehe ja Georg Oliver Metsaorg. Avaveerand kuulus küll 24:17 virulastele, kuid siis võtsid Lehe ja Metsaorg mängu üle. 40 minutit rassinud Lehe arvele kogunes kohtumise lõpuks fenomenaalsed 55 punkti ja 29 lauapalli! Sinna kõrvale jagas noormees 5 resultatiivset söötu, tegi 4 vaheltlõiget ja blokeeris neljal korral vastaste viskeürituse. Metsaorg lisas 32 silma, 19 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Rakvere parim oli Teiren Tõld 27 punkti ja 11 lauapalliga. Karl Ristna lisas 21 silma.

Teises poolfinaalis alistas Tiit Soku KK/SK Nord 1 tulemusega 83:69 KK HITO/BC Karjamaa meeskonna. Jõuvahekorrad pandi paika alles viimasel veerandil, mille Nord võitis 11 punktiga – 25:14. Võitjate parimad olid Kevin Jõesoo ja Herman Tamm, vastaval 19 ja 18 punktiga.

Noormeeste esikoha mängus visatakse pall õhku pühapäeval kell 18.15. Pronksikohtumine algab 13.45.

Tütarlaste U14 vanuseklassi finaalturniiril teenisid pääsu finaali Audentese SK/Siili ja BC Stari naiskonnad. Tüdrukute finaalmäng peetakse kell 16.00.

Tüdrukute pronksimatšis alistas Audentese SK tulemusega 74:56 KA Tallinna Kalevi. Pronksimatš täispikkuses: