TalTech kaotas Valgas peetud mängus avapoolaja 44:45, kuid kolmas veerand võideti 25:18 ja viimane 21:20. Kaks ja pool minutit enne lõppu oli külaliste edu juba 15-punktiline (89:74) ja mäng tehtud.

Neli kaugviset tabanud Joonas Järveläinen viskas võitjate parimana 23 punkti ja hankis kuus lauapalli, Oliver Metsalu panustas 21 silma (sh kahepunktivisked 9/11) ja seitse lauda. Kahe liidri Timo Eichfussi ja Michael Bestita mänginud kodumeeskonna parimaks tõusis Davis Denafs, kes kogus 23 punkti.

TalTech tõusis nelja võiduga (7-st mängust) 6. kohale, võiduta jätkav Valga-Valka (0-6) on viimane ehk 15. (Tabeliseis)

Ühisliiga jätkub laupäeval kolme mänguga. BK Ventspils võtab vastu Tartu Ülikooli, Pärnu Sadam kohtub Jurmalaga ja viimases matšis on vastamisi Valmiera ja Riia VEF.