Kui reedel oli TLÜ olnud kodus parem Audentese SG/Noortekoondisest 97:61, siis pühapäeval tehti edukas väljasõit Tartusse, kus TÜ/Kalev alistus 106:70(48:33).

TLÜ alustas lennukalt ning võttis juba kümne minutiga sisse eduseisu 24:11. Järgmistel veerandaegadel muutus mäng justkui võrdsemaks, aga TLÜ edu püsis. Tõsi, kolmanda veerandi neljanda minuti algul vähendas Nele Laurimaa kaugvise TLÜ edu kõige väiksemaks - 53:43-le.

Kuid seejärel tõid Mirjam Nikolai, Kaia Kose ja Trine Kasemägi punktid tabloole taas TLÜ turvalise 60:43 edu. Viimasel veerandil vajutas TLÜ veel ühe käigu juurde ning võitis lõpuveerandi 33:14.

Üle saja punkti polnud TLÜ seni suutnud veel visata. Täpselt samapalju - 106 punkti, viskas ka 1182 Tallinn SK Cesise korvi.

Kõrge punktiskoor saavutati ka suurepärase tabavusega: kahesed TLÜ kasuks 54 vs 41 %, kolmesed 43 vs 41 % ning vabavisked 65 vs 58 %. Laud kuulus TLÜ-le 51-34, korvisöödud 25-15, pallikaotusi tegi TLÜ 14, Tartu 22.

TLÜ edukamad olid: Mirjam Nikolai 21+10+4, Trine Kasemägi 17+7lp, Janeli Lilleallik 16+6+2, Greeta Üprus 10+6+2, Eliise Käit 11p, Rosemary Rits 10+4lp.

TÜ/Kalevi poolel: Nele Laurimaa 23p, Kadri Uiga 16+6lp, Johanne Eliise Teder 13+3+5, Helena Saar 6+6lp, Eleriin Vaino 6+4+2.

Tabeli ülemine ots (võidud-kaotused):
Riia TTT 6-0, 1182 ja Vega1/Liepaja 5-1, TLÜ 5-2, Riia TTT Juuniorid 4-2, RDU/Merks 4-4, LU 3-4.

Nädala lõpus toimub eestlaste osavõtul neli kohtumist: laupäeval on vastamisi 1182-TÜ/Kalev ja Audentese SG/Noortekoondis-Läti U16, pühapäeval 1182-Läti U16 ja Tallinna Ülikool-Vega1/Liepaja. Viimane on seega nädalavahetuse keskne vastasseis.