Kohtumine algas 75 minutit planeeritust hiljem, sest vastaste reisibussil purunes Märjamaal rehv. Pikalt praadida saanud TLÜ naiskond alustas aga väga võimsalt ning võitis avaveerandi 20:8. Järgmised kaks veerandit olid tasavägised ja korraks jõudsid vastased 7 punkti kaugusele, kuid tallinlannad kontrollisid kohtumise kulgu. Viimane mänguperiood kuulus jälle selgelt Janne Schasmini hoolealustele, see võideti 19:10.

Suurepärase esituse pakkusid Annika Köster ja Maaja Bratka, kes kogusid vastavalt 25 punkti ja 14 lauapalli ning 24 punkti ja 9 lauapalli. Sofia Kosareva jäi 9 punkti peale, võrdselt 7 silma tõid Kati Rausberg ja Trine Kasemägi. RSU poolelt tõi parimana Arta Fridenberga 13 punkti.

Final Four turniirile pääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes, otsustav mäng Riias peetakse sel laupäeval, 2. märtsil algusega kell 11.30 Elektrumi olümpiakeskuses.